O PROJEKTU

Webové stránky a blog Kapverdské ostrovy zblízka vznikly, aby přiblížily nezaměnitelné kouzlo ostrovů Zeleného mysu cestovatelům, kteří se chystají Kapverdy – sluncem zalitou ostrovní zemi, navštívit a před cestou hledají co nejvíce informací o dané destinaci tak, aby se na ni připravili co nejlépe a téměř nic je nezaskočilo.

Opravdu mnoho užitečných informací najdete například v e-publikaci: DOVOLENÁ NA KAPVERDÁCH aneb 10+1 odpověď na vaše nejčastější otázky, kterou si můžete ZDARMA stáhnout do počítače, tabletu či telefonu zde.

Zároveň je tato stránka určena také všem, kteří magické atmosféře Kapverdských ostrovů propadli a rádi by se o této zemi, jejích obyvatelích, životě a tradicích dozvěděli víc a třeba se začali učit portugalsky nebo snad dokonce i kreolsky 🙂

Chcete na Kapverdách potěšit místní a osvojit si základní konverzační slovní zásobu a fráze v portugalštině nebo snad dokonce i v kreolštině? Uvidíte, že jen obyčejným Olá, bom dia! nebo Obrigado! vykouzlíte na tváři místních nádherný úsměv a hned půjde všechno líp. Slovníček základní slovní zásoby a frází si můžete ZDARMA stáhnout do počítače, tabletu či telefonu zde.

Chcete se učit portugalsky? Podívejte se do sekce Moje služby. Spolu nám to půjde lehce a s úsměvem!

Všechny tyto zajímavé informace a mnohem víc, vám přináším na základě absolutoria studia jazyka, literatury a kultury lusofonních, resp. portugalsky mluvících, zemí a po několika letech pracovního pobytu na Kapverdských ostrovech. Informace, které na těchto stránkách najdete, jsou zaručeně z první ruky 🙂

Zajímavosti z prostředí Kapverdských ostrovů můžete sledovat také prostřednictvím facebookové stránky: Kapverdy & Kapverďané.

NEDĚLEpoKAPVERDSKUChcete zůstat stále v obraze?

Nezapomeňte dát FB stránce Kapverdy & Kapverďané  „To se mi líbí“ – motivujete mě tak k další práci a navíc, nic vám neuteče!

Více o tom, kdo za projektem Kapverdské ostrovy zblízka stojí, se můžete dozvědět zde.

 

Poznejte…

kapverdske-ostrovy-zblizka